Deratizace
a dezinsekce
v moravskoslezském kraji

Aprodezin s.r.o. - deratizace, dezinsekce, dezinfekce ...

Společnost Aprodezin s.r.o. sídlící v Ostravě byla založena za účelem poskytování deratizačních a dezinfekčních služeb na území Moravskoslezského kraje.

Máme znalosti, technické zázemí, tým zaškolených pracovníků a uděláme vše proto, aby vaše domovy, kanceláře, sklepy a půdy byly čisté a bezpečné. Poskytujeme služby také podnikatelským subjektům a vlastníkům nemovitostí, kteří jsou dle § 57 zákona 258/2000 Sb. povinni ochrannou dezinfekci, dezinsekci a deratizaci zajistit.

Provádíme komplexní servis ubytovacím zařízením, potravinářským a ostatním výrobním provozům v souladu se zákonnými požadavky a jejich interními předpisy.

Služby od firmy Aprodezin s.r.o.

Deratizace

V rámci deratizace pro regiony Ostrava a celý Moravskoslezský kraj poskytujeme komplexní služby, od posouzení kontaminace hlodavci, přes výběr a strategické umístění nástrah, až po bezpečnou likvidaci zneškodněných hlodavců (myší, krys a potkanů). Včasná a kvalitní deratizace vás zbaví nejen nemalých majetkových škod, jež mohou hlodavci způsobit, ale také rizika nákazy nebezpečnými nemocemi, které tito narušitelé často přenášejí.

Dezinsekce

Dezinsekce je účinný způsob, jak se zbavit obtížného hmyzu a členovců, jako jsou např. blechy, štěnice, mouchy, moli, komáři, vosy, mravenci, švábi, pavouci, rybenky, cvrčci, červotoči a další zástupci z řad nepříjemných narušitelů. Díky profesionálně provedené dezinsekci se těchto škůdců zbavíte rychle a účinně.

Dezinfekce a vyklízecí práce

Máte-li problém s holuby na půdě, balkoně nebo jiných prostorách, kde způsobují tito ptáci velkou míru znečištění, obraťte se na nás. Místnosti zaneřáděné holubím trusem dokonale vyčistíme, dezinfikujeme a provedeme opatření proti tomu, aby se situace opakovala. Objednat si u nás můžete i další vyklízecí práce dle individuálních potřeb.